Štatistiky
Ročník 2009 –
Konečné poradie
Najrýchlejšie požiarne útoky
| # | Družstvo | Okres | 1. terč | Výs. čas | Súťaž |
|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Brumov B | ZL | 13.55 | 13.55 | Nedašova Lhota |
| 2. | Nedašov | ZL | 13.63P | 13.79 | Ďurďové |
| 3. | Zbora | PU | 13.64L | 13.82 | Moškovec |
| 4. | Brumov B | ZL | 13.78L | 13.88 | Zbora |
| 5. | Nedašov | ZL | 13.81L | 13.89 | Nedašova Lhota |
| 6. | Brumov B | ZL | 13.95L | 13.99 | Horenická Hôrka |
| 7. | Zbora | PU | 13.71P | 14.02 | Nedašova Lhota |
| 8. | Brumov | ZL | 13.67P | 14.11 | Ďurďové |
| 9. | Brumov | ZL | 13.93P | 14.12 | Krásno |
| 10. | Zbora | PU | 13.88L | 14.13 | Svinná |
| # | Družstvo | Okres | 1. terč | Výs. čas | Súťaž |
|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Moškovec | TR | 16.72P | 17.33 | Pravotice |
| 2. | Nedašova Lhota | ZL | 16.62L | 17.34 | Dežerice |
| 2. | Ladce | IL | 16.96P | 17.34 | Zbora |
| 4. | Ladce | IL | 16.97P | 17.56 | Pravotice |
| 5. | Nedašova Lhota | ZL | 17.56P | 17.67 | Podlužany |
| 6. | Ihrište | PU | 16.88L | 17.72 | Nedašova Lhota |
| 7. | Moškovec | TR | 16.59P | 17.75 | Ďurďové |
| 8. | Ladce | IL | 17.67L | 17.78 | Svinná |
| 9. | Pečeňany | BN | 17.28P | 17.83 | Pravotice |
| 10. | Dežerice | BN | 17.63L | 18.13 | Lednické Rovne |
Najrýchlejšie zostreky
| # | Družstvo | Okres | Zostrek | Terč | Súťaž |
|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Brumov | ZL | 13.36 | ľavý | Svinná |
| 2. | Podhorie | PU | 13.53 | ľavý | Ďurďové |
| 3. | Brumov B | ZL | 13.55 | – | Nedašova Lhota |
| 3. | Brumov B | ZL | 13.55 | – | Nedašova Lhota |
| 5. | Nedašov | ZL | 13.56 | pravý | Podlužany |
| 6. | Nedašov | ZL | 13.63 | pravý | Ďurďové |
| 7. | Zbora | PU | 13.64 | ľavý | Moškovec |
| 7. | Ihrište | PU | 13.64 | ľavý | Moškovec |
| 9. | Brumov | ZL | 13.67 | pravý | Ďurďové |
| 10. | Lehota pod Vtáčnikom | PD | 13.68 | ľavý | Moškovec |
| # | Družstvo | Okres | Zostrek | Terč | Súťaž |
|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Moškovec | TR | 16.59 | pravý | Ďurďové |
| 2. | Nedašova Lhota | ZL | 16.62 | ľavý | Dežerice |
| 3. | Moškovec | TR | 16.72 | pravý | Pravotice |
| 4. | Ihrište | PU | 16.75 | pravý | Svinná |
| 5. | Ihrište | PU | 16.79 | ľavý | Horenická Hôrka |
| 6. | Ihrište | PU | 16.88 | ľavý | Nedašova Lhota |
| 7. | Ladce | IL | 16.96 | pravý | Zbora |
| 8. | Ladce | IL | 16.97 | pravý | Pravotice |
| 9. | Nedašova Lhota | ZL | 17.12 | pravý | Nedašova Lhota |
| 10. | Zlatníky | BN | 17.15 | ľavý | Pravotice |
Víťazstvá v ročníku
Bodový priemer
Priemerný výsledný čas
| # | Družstvo | Okres | Ø |
|---|---|---|---|
| 1. | Ihrište | PU | 20.30 s |
| 2. | Trenčianske Stankovce | TN | 20.38 s |
| 3. | Moškovec | TR | 20.60 s |
| 4. | Pečeňany | BN | 21.17 s |
| 5. | Zlatníky | BN | 21.35 s |
Vypočítané zo všetkých platných pokusov.
Vyrovnanosť zostrekov
| # | Družstvo | Okres | Ø |
|---|---|---|---|
| 1. | Zbora | PU | 0.37 s |
| 2. | Brumov | ZL | 0.57 s |
| 3. | Nedašova Lhota | ZL | 0.59 s |
| 3. | Ďurďové | PB | 0.59 s |
| 5. | Svinná | TN | 0.60 s |
Priemerný rozdiel medzi ľavým a pravým terčom.
| # | Družstvo | Okres | Ø |
|---|---|---|---|
| 1. | Trenčianske Stankovce | TN | 0.93 s |
| 2. | Zlatníky | BN | 0.95 s |
| 3. | Moškovec | TR | 1.09 s |
| 4. | Nedašova Lhota | ZL | 1.49 s |
| 5. | Ďurďové | PB | 2.07 s |
Priemerný rozdiel medzi ľavým a pravým terčom.
Máte nápad na zaujímávú štatistiku?
Napíšte nám o nej. Radi sa pozrieme na to, či ju vieme z výsledkov a dát pre vás pripraviť.
Ročník 2009
Viac zo súťaží