Poradie MUŽI
Ročník 2009 –
Konečné poradie
| # | Družstvo | Okres | Σ | KR | MO | DE | IH | LR | ZB | NL | PR | SV | HH | PO | NE | ĎU | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Brumov | ZL | 197 | 20 | 9 | 15 | 17 | 20 | 17 | 11 | 20 | 7 | 17 | 7 | 20 | 17 | |
| 2. | Zbora | PU | 150 | 1 | 20 | 20 | 20 | 1 | 15 | 15 | 1 | 20 | 15 | 8 | 13 | 1 | |
| 3. | Nedašov | ZL | 145 | 11 | 6 | 1 | 1 | 9 | 13 | 17 | 3 | 17 | 13 | 17 | 17 | 20 | |
| 4. | Lehota pod Vtáčnikom* | PD | 127 | 17 | 13 | 17 | 13 | 11 | 8 | 8 | 5 | 2 | 7 | 6 | 5 | 15 | |
| 5. | Brumov B | ZL | 119 | – | 2 | 6 | 15 | 3 | 20 | 20 | 1 | 3 | 20 | 15 | 1 | 13 | |
| 6. | Svinná | TN | 118 | 5 | 17 | 13 | 6 | 15 | 2 | 2 | 4 | 15 | 2 | 20 | 11 | 6 | |
| 7. | Moškovec | TR | 84 | 7 | 15 | 9 | 4 | 2 | 4 | 2 | 6 | 13 | 9 | 9 | 1 | 3 | |
| 8. | Ihrište | PU | 74 | 15 | 11 | 7 | 5 | 1 | 7 | 2 | 1 | 6 | 1 | 2 | 15 | 1 | |
| 9. | Poriadie | MY | 73 | 1 | 2 | 11 | 7 | 5 | 5 | 9 | 8 | 2 | 6 | 1 | 9 | 7 | |
| 10. | Podlužany | BN | 72 | 1 | 2 | 2 | 9 | 7 | 9 | 7 | 17 | 2 | 4 | 4 | 6 | 2 | |
| 11. | Dežerice | BN | 70 | 8 | 2 | 1 | 2 | 2 | 11 | 3 | 15 | 5 | 5 | 11 | 3 | 2 | |
| 12. | Ďurďové | PB | 64 | 1 | 8 | 1 | 8 | 13 | 1 | 13 | 1 | 2 | 1 | 5 | 2 | 8 | |
| 13. | Podhorie | PU | 60 | 1 | 1 | 2 | 4 | 17 | 2 | 1 | 1 | 2 | 11 | 3 | 4 | 11 | |
| 14. | Pravotice* | BN | 60 | 1 | 3 | 2 | 13 | 8 | 6 | 4 | 13 | 2 | 3 | 1 | 2 | 2 | |
| 15. | Horenická Hôrka | PU | 57 | 9 | 5 | 2 | 2 | 1 | 3 | 5 | 1 | 8 | 8 | 1 | 7 | 5 | |
| 16. | Krásno | PE | 53 | 13 | 7 | 8 | 2 | 2 | – | 2 | 11 | 1 | 2 | 2 | 1 | 2 | |
| 17. | Nedašova Lhota | ZL | 52 | 6 | 2 | 3 | 2 | 6 | 2 | 6 | 9 | 9 | 2 | 2 | 2 | 1 | |
| 18. | Trenčianske Stankovce | TN | 50 | 1 | 4 | 5 | 2 | 2 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 13 | 8 | 9 | |
| 19. | Ladce | IL | 37 | 3 | 2 | 4 | 2 | 2 | 2 | 2 | 7 | 4 | 2 | 1 | 2 | 4 | |
| 20. | Lednické Rovne | PU | 34 | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | 2 | 2 | 1 | 11 | 1 | 1 | 2 | 2 | |
| 21. | Dulov | IL | 21 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 |
Brumov
Muži (ZL)
1. miesto
197 bodov
Štatistika v ročníku
Účasť
13x (100%)
Platné pokusy
13/13 (100%)
Víťazstvá
4x
Pódiá
9x
Bodový priemer
15.2 b
Priemerný čas
14.58 s
Priemerný prestrek
0.57 s
Prestupy
4x
Zbora
Muži (PU)
2. miesto
150 bodov
Štatistika v ročníku
Účasť
13x (100%)
Platné pokusy
9/13 (69%)
Víťazstvá
4x
Pódiá
7x
Bodový priemer
11.5 b
Priemerný čas
14.42 s
Priemerný prestrek
0.37 s
Prestupy
1x
Nedašov
Muži (ZL)
3. miesto
145 bodov
Štatistika v ročníku
Účasť
13x (100%)
Platné pokusy
11/13 (85%)
Víťazstvá
1x
Pódiá
5x
Bodový priemer
11.2 b
Priemerný čas
15.58 s
Priemerný prestrek
0.68 s
Prestupy
1x
Lehota pod Vtáčnikom
Muži (PD)
4. miesto
127 bodov
Štatistika v ročníku
Účasť
13x (100%)
Platné pokusy
13/13 (100%)
Pódiá
3x
Bodový priemer
9.8 b
Priemerný čas
16.41 s
Priemerný prestrek
1.49 s
Prestupy
5x
Brumov B
Muži (ZL)
5. miesto
119 bodov
Štatistika v ročníku
Účasť
12x (92%)
Platné pokusy
10/12 (83%)
Víťazstvá
3x
Pódiá
5x
Bodový priemer
9.9 b
Priemerný čas
15.28 s
Priemerný prestrek
1.23 s
Prestupy
1x
Svinná
Muži (TN)
6. miesto
118 bodov
Štatistika v ročníku
Účasť
13x (100%)
Platné pokusy
13/13 (100%)
Víťazstvá
1x
Pódiá
4x
Bodový priemer
9.1 b
Priemerný čas
16.38 s
Priemerný prestrek
0.60 s
Prestupy
1x
Moškovec
Muži (TR)
7. miesto
84 bodov
Štatistika v ročníku
Účasť
13x (100%)
Platné pokusy
12/13 (92%)
Pódiá
1x
Bodový priemer
6.5 b
Priemerný čas
16.19 s
Priemerný prestrek
1.01 s
Prestupy
0x
Ihrište
Muži (PU)
8. miesto
74 bodov
Štatistika v ročníku
Účasť
13x (100%)
Platné pokusy
9/13 (69%)
Pódiá
2x
Bodový priemer
5.7 b
Priemerný čas
15.85 s
Priemerný prestrek
0.95 s
Prestupy
2x
Poriadie
Muži (MY)
9. miesto
73 bodov
Štatistika v ročníku
Účasť
13x (100%)
Platné pokusy
11/13 (85%)
Bodový priemer
5.6 b
Priemerný čas
17.04 s
Priemerný prestrek
2.12 s
Prestupy
2x
Podlužany
Muži (BN)
10. miesto
72 bodov
Štatistika v ročníku
Účasť
13x (100%)
Platné pokusy
12/13 (92%)
Pódiá
1x
Bodový priemer
5.5 b
Priemerný čas
17.83 s
Priemerný prestrek
1.06 s
Prestupy
2x
Dežerice
Muži (BN)
11. miesto
70 bodov
Štatistika v ročníku
Účasť
13x (100%)
Platné pokusy
12/13 (92%)
Pódiá
1x
Bodový priemer
5.4 b
Priemerný čas
16.41 s
Priemerný prestrek
0.62 s
Prestupy
0x
Ďurďové
Muži (PB)
12. miesto
64 bodov
Štatistika v ročníku
Účasť
13x (100%)
Platné pokusy
8/13 (62%)
Bodový priemer
4.9 b
Priemerný čas
16.22 s
Priemerný prestrek
0.59 s
Prestupy
2x
Podhorie
Muži (PU)
13. miesto
60 bodov
Štatistika v ročníku
Účasť
13x (100%)
Platné pokusy
9/13 (69%)
Pódiá
1x
Bodový priemer
4.6 b
Priemerný čas
18.27 s
Priemerný prestrek
3.52 s
Prestupy
4x
Pravotice
Muži (BN)
14. miesto
60 bodov
Štatistika v ročníku
Účasť
13x (100%)
Platné pokusy
11/13 (85%)
Bodový priemer
4.6 b
Priemerný čas
16.87 s
Priemerný prestrek
0.74 s
Prestupy
5x
Horenická Hôrka
Muži (PU)
15. miesto
57 bodov
Štatistika v ročníku
Účasť
13x (100%)
Platné pokusy
10/13 (77%)
Bodový priemer
4.4 b
Priemerný čas
16.83 s
Priemerný prestrek
1.41 s
Prestupy
2x
Krásno
Muži (PE)
16. miesto
53 bodov
Štatistika v ročníku
Účasť
12x (92%)
Platné pokusy
10/12 (83%)
Bodový priemer
4.4 b
Priemerný čas
17.12 s
Priemerný prestrek
1.63 s
Prestupy
1x
Nedašova Lhota
Muži (ZL)
17. miesto
52 bodov
Štatistika v ročníku
Účasť
13x (100%)
Platné pokusy
12/13 (92%)
Bodový priemer
4.0 b
Priemerný čas
19.33 s
Priemerný prestrek
0.59 s
Prestupy
1x
Trenčianske Stankovce
Muži (TN)
18. miesto
50 bodov
Štatistika v ročníku
Účasť
13x (100%)
Platné pokusy
8/13 (62%)
Bodový priemer
3.8 b
Priemerný čas
17.04 s
Priemerný prestrek
1.03 s
Prestupy
1x
Ladce
Muži (IL)
19. miesto
37 bodov
Štatistika v ročníku
Účasť
13x (100%)
Platné pokusy
12/13 (92%)
Bodový priemer
2.8 b
Priemerný čas
20.10 s
Priemerný prestrek
2.00 s
Prestupy
2x
Lednické Rovne
Muži (PU)
20. miesto
34 bodov
Štatistika v ročníku
Účasť
13x (100%)
Platné pokusy
8/13 (62%)
Bodový priemer
2.6 b
Priemerný čas
19.10 s
Priemerný prestrek
1.45 s
Prestupy
0x
Dulov
Muži (IL)
21. miesto
21 bodov
Štatistika v ročníku
Účasť
13x (100%)
Platné pokusy
8/13 (62%)
Bodový priemer
1.6 b
Priemerný čas
18.85 s
Priemerný prestrek
1.91 s
Prestupy
0x
Legenda
-
201. miesto v hodnotení SMHL
-
172. miesto v hodnotení SMHL
-
153. miesto v hodnotení SMHL
-
4zapožičanie si pretekára (max. 5 krát)
-
*vyčerpanie možnosti zapožičania si pretekára
Ročník 2009
Viac zo súťaží