Štatistiky
Ročník 2008 –
Konečné poradie
Najrýchlejšie požiarne útoky
| # | Družstvo | Okres | 1. terč | Výs. čas | Súťaž |
|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Podhorie | PU | 12.75P | 13.42 | Lehota pod Vtáčnikom |
| 2. | Zbora | PU | 13.05L | 13.68 | Lehota pod Vtáčnikom |
| 3. | Svinná | TN | 13.12P | 13.69 | Lehota pod Vtáčnikom |
| 4. | Nedašov | ZL | 13.68L | 13.71 | Lehota pod Vtáčnikom |
| 5. | Podhorie | PU | 13.34L | 13.90 | Moškovec |
| 6. | Svinná | TN | 13.65P | 13.93 | Podlužany |
| 7. | Zbora | PU | 13.34P | 13.95 | Moškovec |
| 8. | Lehota pod Vtáčnikom | PD | 13.76P | 13.96 | Pravotice |
| 9. | Lehota pod Vtáčnikom | PD | 13.93L | 13.97 | Podlužany |
| 10. | Podskalie | PB | 13.89P | 14.03 | Lehota pod Vtáčnikom |
| # | Družstvo | Okres | 1. terč | Výs. čas | Súťaž |
|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Ihrište | PU | 16.72P | 16.80 | Lehota pod Vtáčnikom |
| 2. | Ladce | IL | 16.71L | 16.85 | Lehota pod Vtáčnikom |
| 3. | Ďurďové | PB | 17.03P | 17.09 | Lehota pod Vtáčnikom |
| 4. | Nedašova Lhota | ZL | 17.19L | 17.31 | Pravotice |
| 5. | Ihrište | PU | 17.29P | 17.56 | Zbora |
| 6. | Podskalie | PB | 17.39L | 17.65 | Moškovec |
| 7. | Ihrište | PU | 17.17P | 17.76 | Horenická Hôrka |
| 8. | Podlužany | BN | 17.70P | 18.02 | Svinná |
| 9. | Pečeňany | BN | 17.86P | 18.03 | Nedašov |
| 10. | Nedašova Lhota | ZL | 17.44L | 18.06 | Nedašov |
Najrýchlejšie zostreky
| # | Družstvo | Okres | Zostrek | Terč | Súťaž |
|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Podhorie | PU | 12.75 | pravý | Lehota pod Vtáčnikom |
| 2. | Lehota pod Vtáčnikom | PD | 12.95 | ľavý | Lehota pod Vtáčnikom |
| 3. | Zbora | PU | 13.05 | ľavý | Lehota pod Vtáčnikom |
| 4. | Moškovec | TR | 13.11 | pravý | Lehota pod Vtáčnikom |
| 5. | Svinná | TN | 13.12 | pravý | Lehota pod Vtáčnikom |
| 6. | Ďurďové | PB | 13.18 | ľavý | Pravotice |
| 7. | Krásno | PE | 13.31 | ľavý | Pravotice |
| 8. | Podhorie | PU | 13.34 | ľavý | Moškovec |
| 8. | Zbora | PU | 13.34 | pravý | Moškovec |
| 10. | Brumov | ZL | 13.37 | pravý | Podlužany |
| # | Družstvo | Okres | Zostrek | Terč | Súťaž |
|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Ladce | IL | 16.71 | ľavý | Lehota pod Vtáčnikom |
| 2. | Ihrište | PU | 16.72 | pravý | Lehota pod Vtáčnikom |
| 3. | Ihrište | PU | 16.80 | ľavý | Lehota pod Vtáčnikom |
| 4. | Ladce | IL | 16.85 | pravý | Lehota pod Vtáčnikom |
| 5. | Ladce | IL | 17.00 | ľavý | Pravotice |
| 6. | Ďurďové | PB | 17.03 | pravý | Lehota pod Vtáčnikom |
| 7. | Ďurďové | PB | 17.09 | ľavý | Lehota pod Vtáčnikom |
| 8. | Podlužany | BN | 17.15 | ľavý | Pravotice |
| 9. | Ihrište | PU | 17.17 | pravý | Horenická Hôrka |
| 10. | Nedašova Lhota | ZL | 17.19 | ľavý | Pravotice |
Víťazstvá v ročníku
Bodový priemer
Priemerný výsledný čas
| # | Družstvo | Okres | Ø |
|---|---|---|---|
| 1. | Lehota pod Vtáčnikom | PD | 15.21 s |
| 2. | Zbora | PU | 15.49 s |
| 3. | Nedašov | ZL | 15.71 s |
| 4. | Svinná | TN | 15.97 s |
| 5. | Podhorie | PU | 16.21 s |
Vypočítané zo všetkých platných pokusov.
| # | Družstvo | Okres | Ø |
|---|---|---|---|
| 1. | Ihrište | PU | 20.30 s |
| 2. | Podlužany | BN | 20.52 s |
| 3. | Ladce | IL | 20.61 s |
| 4. | Nedašova Lhota | ZL | 20.72 s |
| 5. | Ďurďové | PB | 21.80 s |
Vypočítané zo všetkých platných pokusov.
Vyrovnanosť zostrekov
| # | Družstvo | Okres | Ø |
|---|---|---|---|
| 1. | Svinná | TN | 0.53 s |
| 2. | Lehota pod Vtáčnikom | PD | 0.67 s |
| 3. | Dežerice | BN | 0.71 s |
| 4. | Ihrište | PU | 0.81 s |
| 5. | Ďurďové | PB | 0.82 s |
Priemerný rozdiel medzi ľavým a pravým terčom.
| # | Družstvo | Okres | Ø |
|---|---|---|---|
| 1. | Ladce | IL | 1.05 s |
| 2. | Podskalie | PB | 1.10 s |
| 3. | Nedašova Lhota | ZL | 1.28 s |
| 4. | Pečeňany | BN | 1.48 s |
| 5. | Ihrište | PU | 1.51 s |
Priemerný rozdiel medzi ľavým a pravým terčom.
Máte nápad na zaujímávú štatistiku?
Napíšte nám o nej. Radi sa pozrieme na to, či ju vieme z výsledkov a dát pre vás pripraviť.
Ročník 2008
Viac zo súťaží