Poradie MUŽI
Ročník 2008 –
Konečné poradie
| # | Družstvo | Okres | Σ | KR | MO | IH | LR | ZB | NL | PR | SV | HH | BR | ĎU | PO | NE | LE | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Lehota pod Vtáčnikom | PD | 192 | 17 | 15 | 1 | 17 | 20 | 15 | 20 | 13 | 13 | 20 | 6 | 17 | 15 | 3 | |
| 2. | Nedašov | ZL | 166 | 20 | 13 | 13 | 3 | 17 | 17 | 9 | 20 | 6 | 11 | 20 | 2 | 2 | 13 | |
| 3. | Zbora | PU | 159 | 7 | 17 | 2 | 13 | 1 | 1 | 1 | 17 | 20 | 13 | 15 | 15 | 20 | 17 | |
| 4. | Svinná | TN | 154 | 2 | 11 | 17 | 6 | 13 | 3 | 11 | 8 | 9 | 15 | 20 | 20 | 4 | 15 | |
| 5. | Brumov | ZL | 148 | 5 | 2 | 20 | 7 | 15 | 20 | 13 | 6 | 17 | 17 | 1 | 11 | 13 | 1 | |
| 6. | Podhorie | PU | 132 | 15 | 20 | 7 | 2 | 11 | 6 | 17 | 13 | 2 | 1 | 4 | 7 | 7 | 20 | |
| 7. | Ďurďové | PB | 127 | 1 | 2 | 15 | 2 | 8 | 9 | 15 | 15 | 15 | 1 | 13 | 13 | 17 | 1 | |
| 8. | Podlužany | BN | 88 | 13 | 4 | 2 | 15 | 7 | 11 | 2 | 2 | 4 | 8 | 7 | 5 | 2 | 6 | |
| 9. | Ihrište | PU | 81 | 9 | 9 | 4 | 11 | 1 | 2 | 2 | 2 | 11 | 1 | 9 | 8 | 5 | 7 | |
| 10. | Moškovec | TR | 77 | 2 | 8 | 8 | 4 | 2 | 7 | 4 | 2 | 8 | 9 | 2 | 2 | 11 | 8 | |
| 11. | Horenická Hôrka | PU | 73 | 2 | 7 | 11 | 8 | 9 | 8 | 7 | 2 | 2 | 2 | 2 | 9 | 2 | 2 | |
| 12. | Pravotice | BN | 64 | 2 | 2 | 6 | 20 | 1 | 4 | 2 | 2 | 5 | 5 | 5 | 2 | 3 | 5 | |
| 13. | Dežerice | BN | 64 | 3 | – | 9 | 2 | 6 | 2 | 6 | 3 | 8 | 7 | 8 | 4 | 2 | 4 | |
| 14. | Podskalie | PB | 55 | – | 3 | – | 9 | 3 | 2 | 1 | 7 | 2 | 1 | 2 | 6 | 8 | 11 | |
| 15. | Brumov B | ZL | 52 | 11 | 1 | 2 | 2 | 1 | 5 | 1 | 9 | 2 | 2 | 11 | 2 | 2 | 1 | |
| 16. | Lednické Rovne | PU | 52 | 8 | 5 | 1 | 2 | 2 | 2 | 6 | 4 | 3 | 4 | 1 | 3 | 9 | 2 | |
| 17. | Krásno | PE | 49 | 6 | – | 3 | 5 | 4 | 2 | 8 | 5 | 2 | 3 | 1 | 2 | 6 | 2 | |
| 18. | Nedašova Lhota | ZL | 42 | 2 | 2 | 5 | 2 | 5 | 13 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | |
| 19. | Hoštiná | PU | 41 | 4 | 6 | 2 | 1 | 1 | – | 3 | 2 | 2 | 6 | 3 | 2 | – | 9 |
Lehota pod Vtáčnikom
Muži (PD)
1. miesto
192 bodov
Štatistika v ročníku
Účasť
14x (100%)
Platné pokusy
13/14 (93%)
Víťazstvá
3x
Pódiá
9x
Bodový priemer
13.7 b
Priemerný čas
15.21 s
Priemerný prestrek
0.67 s
Prestupy
0x
Nedašov
Muži (ZL)
2. miesto
166 bodov
Štatistika v ročníku
Účasť
14x (100%)
Platné pokusy
14/14 (100%)
Víťazstvá
3x
Pódiá
5x
Bodový priemer
11.9 b
Priemerný čas
15.71 s
Priemerný prestrek
0.88 s
Prestupy
0x
Zbora
Muži (PU)
3. miesto
159 bodov
Štatistika v ročníku
Účasť
14x (100%)
Platné pokusy
11/14 (79%)
Víťazstvá
2x
Pódiá
7x
Bodový priemer
11.4 b
Priemerný čas
15.49 s
Priemerný prestrek
0.93 s
Prestupy
0x
Svinná
Muži (TN)
4. miesto
154 bodov
Štatistika v ročníku
Účasť
14x (100%)
Platné pokusy
14/14 (100%)
Víťazstvá
2x
Pódiá
5x
Bodový priemer
11.0 b
Priemerný čas
15.97 s
Priemerný prestrek
0.53 s
Prestupy
0x
Brumov
Muži (ZL)
5. miesto
148 bodov
Štatistika v ročníku
Účasť
14x (100%)
Platné pokusy
12/14 (86%)
Víťazstvá
2x
Pódiá
5x
Bodový priemer
10.6 b
Priemerný čas
16.30 s
Priemerný prestrek
1.34 s
Prestupy
0x
Podhorie
Muži (PU)
6. miesto
132 bodov
Štatistika v ročníku
Účasť
14x (100%)
Platné pokusy
13/14 (93%)
Víťazstvá
2x
Pódiá
4x
Bodový priemer
9.4 b
Priemerný čas
16.21 s
Priemerný prestrek
1.26 s
Prestupy
0x
Ďurďové
Muži (PB)
7. miesto
127 bodov
Štatistika v ročníku
Účasť
14x (100%)
Platné pokusy
11/14 (79%)
Pódiá
5x
Bodový priemer
9.1 b
Priemerný čas
16.22 s
Priemerný prestrek
0.82 s
Prestupy
0x
Podlužany
Muži (BN)
8. miesto
88 bodov
Štatistika v ročníku
Účasť
14x (100%)
Platné pokusy
14/14 (100%)
Pódiá
1x
Bodový priemer
6.3 b
Priemerný čas
16.88 s
Priemerný prestrek
0.91 s
Prestupy
0x
Ihrište
Muži (PU)
9. miesto
81 bodov
Štatistika v ročníku
Účasť
14x (100%)
Platné pokusy
12/14 (86%)
Bodový priemer
5.8 b
Priemerný čas
16.76 s
Priemerný prestrek
0.81 s
Prestupy
0x
Moškovec
Muži (TR)
10. miesto
77 bodov
Štatistika v ročníku
Účasť
14x (100%)
Platné pokusy
14/14 (100%)
Bodový priemer
5.5 b
Priemerný čas
18.98 s
Priemerný prestrek
3.17 s
Prestupy
0x
Horenická Hôrka
Muži (PU)
11. miesto
73 bodov
Štatistika v ročníku
Účasť
14x (100%)
Platné pokusy
14/14 (100%)
Bodový priemer
5.2 b
Priemerný čas
17.73 s
Priemerný prestrek
1.90 s
Prestupy
0x
Pravotice
Muži (BN)
12. miesto
64 bodov
Štatistika v ročníku
Účasť
14x (100%)
Platné pokusy
13/14 (93%)
Víťazstvá
1x
Pódiá
1x
Bodový priemer
4.6 b
Priemerný čas
17.40 s
Priemerný prestrek
1.55 s
Prestupy
0x
Dežerice
Muži (BN)
13. miesto
64 bodov
Štatistika v ročníku
Účasť
13x (93%)
Platné pokusy
13/13 (100%)
Bodový priemer
4.9 b
Priemerný čas
17.33 s
Priemerný prestrek
0.71 s
Prestupy
0x
Podskalie
Muži (PB)
14. miesto
55 bodov
Štatistika v ročníku
Účasť
12x (86%)
Platné pokusy
10/12 (83%)
Bodový priemer
4.6 b
Priemerný čas
17.77 s
Priemerný prestrek
1.53 s
Prestupy
0x
Brumov B
Muži (ZL)
15. miesto
52 bodov
Štatistika v ročníku
Účasť
14x (100%)
Platné pokusy
10/14 (71%)
Bodový priemer
3.7 b
Priemerný čas
18.09 s
Priemerný prestrek
2.35 s
Prestupy
0x
Lednické Rovne
Muži (PU)
16. miesto
52 bodov
Štatistika v ročníku
Účasť
14x (100%)
Platné pokusy
12/14 (86%)
Bodový priemer
3.7 b
Priemerný čas
17.70 s
Priemerný prestrek
1.45 s
Prestupy
0x
Krásno
Muži (PE)
17. miesto
49 bodov
Štatistika v ročníku
Účasť
13x (93%)
Platné pokusy
12/13 (92%)
Bodový priemer
3.8 b
Priemerný čas
17.15 s
Priemerný prestrek
1.45 s
Prestupy
0x
Nedašova Lhota
Muži (ZL)
18. miesto
42 bodov
Štatistika v ročníku
Účasť
14x (100%)
Platné pokusy
11/14 (79%)
Bodový priemer
3.0 b
Priemerný čas
19.86 s
Priemerný prestrek
1.72 s
Prestupy
0x
Hoštiná
Muži (PU)
19. miesto
41 bodov
Štatistika v ročníku
Účasť
12x (86%)
Platné pokusy
10/12 (83%)
Bodový priemer
3.4 b
Priemerný čas
17.60 s
Priemerný prestrek
1.34 s
Prestupy
0x
Legenda
-
201. miesto v hodnotení SMHL
-
172. miesto v hodnotení SMHL
-
153. miesto v hodnotení SMHL
Ročník 2008
Viac zo súťaží